Seriál Sisyphus: The Myth je založen na skutečných událostech

15:00 | 21.02.2021 Eunka 0
Sledujete nový seriál Sisyphus: The Myth, ve kterém je hlavní hvězdou populární herečka Park Shin Hye? Co spolu s kolegou Cho Seung Wooem a režisérem Jin Hyukem prozradila na nedávné online tiskové konferenci? Zaměřme se na to.
Park Shin Hye a Cho Seung Woo
Park Shin Hye a Cho Seung Woo FOTO: soompi.com
Nový fantasy seriál Sisyphus: The Myth měl premiéru 17. února, kdy se konala i tisková konference. Režisér Jin Hyuk na úvod prozradil, jak se zrodil nápad na takový druh seriálu. "Příběh se může působit jako fantasy, ale ve skutečnosti je založen na skutečných událostech," prozradil. "Před čtyřmi lety, když jsem tento seriál začal plánovat hrozilo v Koreji nebezpečí použití jaderných zbraní nebo vypuknutí války. Lidé mimo naši zemi byli překvapeni, jak korejští občané běžně pracují jako obvykle. Plánování seriálu začalo, když jsme uvažovali, jaké by byly naše reakce, kdyby se skutečně stala tragédie."

Pro herce Cho Seung Wooa je seriál prvním pokusem o fantasy žánr. Herec uvedl: "Zaujala mě myšlenka světa, kde existuje současnost i budoucnost. Bylo také děsivé představit si, jak bude Jižní Korea v roce 2035 vyobrazena v troskách. Začal jsem se zajímat o to, jak to bude vylíčeno. Seriál jsem si vybral kvůli soucitu, který spolu sdílejí Han Tae Sool a Kang Seo Hae. V něčem takovém hraju poprvé, takže jsem opravdu zvědavý a nadšený."

Park Shin Hye popsala, jak se připravovala na svou roli slovy: "Cvičila jsem s akčním týmem asi měsíc a půl. Před začátkem natáčení jsem se snažila zvyknout si na určité akční pohyby. Co se týče scén v budoucnosti, šli jsme do skutečně opuštěných ulic v Myeongdongu a na místa podobná pustinám, abych si na takové okolí trochu zvykla."Režisér přiznal, že již od začátku chtěl, aby v seriálu hráli Cho Seung Woo a Park Shin Hye. Řekl, že kdyby odmítli, pustil by se do jiného projektu. Cho Seung Woo vtipně prohlásil: "Podle popisu byl hrdina někdo, kdo se narodil v roce 1988 a byl vysoký 183 centimetrů, tak jsem si pomyslel: 'To nejspíš nebude pro mě.' Pak byl popis změněn na někoho, kdo se narodil v roce 1982, takže jsem se okamžitě rozhodl a roli přijal."

Park Shin Hye řekla, že jí Cho Seung Woo během natáčení hodně pomáhal a dodala: "Někdy to bylo opravdu těžké. Objevovaly se chvíle, kdy jsem byla naprosto ohromená. Kdykoli se to však stalo, byl tam. Když se na sebe můžete spolehnout, je to skvělé. Z takové důvěry se rodí věci. Takových okamžiků bylo několik. Když zrovna nebyl na place, počkala jsem si na něj. Když jsme natáčeli odděleně hrála jsem úplně jinak, než když jsme hráli společně."

 

Cho Seung Woo připustil, že ho Park Shin Hye, která začala natáčet o dva měsíce dříve než on, spolehlivě vedla. "Byla šéfem na place, samozřejmě kromě režiséra," řekl. "Spojila všechny dohromady a starala se o zaměstnance a další herce, takže ještě předtím, než jsem ji viděl jako herečku, viděl jsem ji jako opravdu skvělého člověka. Když se podíváte do očí druhé osoby, můžete zjistit, zda je či není stoprocentně upřímná v tom, co dělá. Když jsem viděl, jak vlévá svou duši do každé scény a vyjadřuje všechny ty emoce, pomyslel jsem si, že je úžasná."

Vychválená herečka na závěr uvedla: "Doufám, že toto drama uspokojí vaše oči, uši a všech pět vašich smyslů, když zjistíte, jak Han Tae Sool a Kang Seo Hae změní budoucnost uprostřed opakovaného osudu. Doufám, že seriál každému přinese trochu naděje nebo útěchy."

Cho Seung Woo dodal: "Zpráva a předmět tohoto dramatu se mohou zdát jednoduché, ale může to být také příběh vás všech, kteří ho sledujete. Myslím, že se jedná o seriál, který představuje výsledky, které vycházejí z rozhodnutí, která v životě učiníme. Pokud budete věnovat pozornost myšlení a naději vložené do těchto možností, budete se moci se seriálem ještě více ztotožnit."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9