Yeo Jin Goo a Shin Ha Kyun rozmlouvali o seriálu Beyond Evil

21:08 | 20.02.2021 Eunka 0
Herci Shin Ha Kyun a Yeo Jin Goo a režisérka Shim Na Yeon se zúčastnili online tiskové konference k seriálu Beyond Evil, kde rozmlouvali o svých rolích a scénáři.
Shin Ha Kyun a Yeo Jin Goo
Shin Ha Kyun a Yeo Jin Goo FOTO: soompi.com
Psychologický thriller pojednává o dvou mužích, kteří jsou při pronásledování sériového vraha ochotni porušovat pravidla a zákony. Když se pokoušejí vypátrat vraha, musí se opakovaně ptát sami sebe: „Kdo je to monstrum? Jsi to ty? Jsem to já? Jsme to my?"

Režisérka Shim Na Yeon popsala toto drama jako "thriller s korejskými náladami" a vysvětlila: "Je to drama, kde vynikají všechny postavy. Oba herci usilovně pracovali, aby vyjádřili dojem thrillerového románu, a bude zábavné sledovat jejich herectví."

Na otázku, jak se seriál Beyond Evil liší od jiných thrillerů, odpověděla: "Obsahuje retro citlivost, jako drama Memories of Murder. Bude to seriál plný dvou herců - Shin Ha Kyuna a Yeo Jin Goa, kteří budou hrát své postavy. Bude to dílo thriller žánru, které má jedinečný tón."

Shin Ha Kyun řekl: "Byl to scénář, díky kterému jsem byl zvědavý na každou epizodu. Líbilo se mi, jak se příběh postupně odehrával. Proto jsem byl na tuto roli tak zvědavý. Když natáčím, pořád myslím na postavu a poznávám svého hrdinu. Hodně přemýšlím o tom, jak jinak vyjádřit jeho vnitřní utrpení, bolest a smutek."

Yeo Jin Goo také hovořil o scénáři. Přiznal: "Při čtení scénáře jsem byl zvědavý a zajímal se o mnoho věcí. Jelikož moje postava není obvyklým detektivem, který je každému znám, pokračoval jsem ve studiu, abych neztratil jeho image. Snažím se, abych byl díky tomuto dramatu nazýván dobrým thrillerovým hercem."

Seriál měl premiéru 19. února. Budete ho sledovat nebo jste již začali?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9