Lee Jin Hyuk je zpět s chytlavým 5K

18:10 | 06.04.2021 Xiunka 0
Sólista pocházející ze skupiny UP10TION zahájil tento týden mini albem, které odráží jeho dosavadní život.
Je to už pár měsíců, co Lee Jin Hyuk vydal své druhé mini album Splash. Z očí veřejnosti ovšem nezmizel, protože byl hostem několika zábavných pořadů. Fanoušci nyní netrpělivě očekávají jakékoliv novinky o nadcházejícím seriálu Dear.M, jehož premiéra byla vzhledem ke skandálu herečky Park Hye Soo odložena.
 
Na hudební scénu se tento týden vrátil se třetím mini albem SCENE26, které obsahuje sedm písní. Během tiskové konference prozradil význam pojmenování. „Bude mi 26 a pokud bych měl svůj život srovnat s filmem, letos to bude má 26. scéna. Album opravdu odráží můj život.“
 
SCENE26 tracklist
1. 5K
2. Silence
3. Asteroid  
4. Hati-Hati
5. Be Half-Awake  
6. Wave
7. Coup d'État
 
Každá z písní má svou vlastní barvu a je to jako by sami o sobě představovaly různé filmové žánry. Prozradil, že Hati-Hati je ve skutečnosti indonésky a znamená to být opatrný. Před nějakou dobou komunikoval s indonéskými fanoušky a toto slovo se mu vrylo do paměti. Titulní skladba 5K je jeho první písní, která pojednává o lásce. Na její tvorbě se podílela produkční společnost MonoTree.


 
Sní o tom, že bude mít hit, který si bude veřejnost pamatovat velmi dlouho. „Dělal jsem, co jsem mohl, abych ukázal různorodou hudbu. Doufám, že lidé řeknou, že toto album mohou poslouchat znovu a znovu.“
 
Samozřejmě se nevyhnul otázce ohledně jeho jedinečného účesu. Uvedl, že si přál, aby lidé viděli také jeho jinou stránku, a proto se rozhodl pro něco výrazného a výjimečného. Dále zmínil, že si lehce namohl krk a kvůli cvičení choreografie není schopen otočit hlavou.


 
Celé mini album si můžete poslechnout zde.

 
ZDROJ: koreajoongangdaily.joins.com & kpopmap.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9