PENTAGON vás dostanou svým ′Buď mě miluješ, nebo ne′

16:30 | 18.03.2021 Xiunka 1
Dlouho očekávaný comeback skupiny PENTAGON s velmi snadným a jasným poselstvím je konečně tady.
Je to už pět měsíců, co skupina PENTAGON vydala své desáté mini album WE:TH s titulní skladbou Daisy. Jednalo se o velmi úspěšný návrat, o čemž svědčí první výhra skupiny v hudebním pořadu. Není proto divu, že fanoušci netrpělivě vyhlíželi zprávy o comebacku, a to zejména, když Hui, leader skupiny, v únoru narukoval.

Ještě před svým narukováním ostatní členy zaúkoloval a stihl se podílet na tvorbě jedenáctého mini alba LOVE or TAKE. Dokonce nafotil teaser fotografie a jeho přítomnost si můžeme užívat také v hudebním videu titulní skladby Do Or Not. Není ovšem jediným členem, který je pod písněmi podepsán. Wooseok a Kino se podíleli také.

Už dle postupně zveřejňovaných teaserů bylo zřejmé, že PENTAGON si pro své fanoušky připravili něco, co ještě v K-Popu viděno nebylo. Nové mini album je úzce spojeno s webtoonem skupiny.

S ohledem na současné dění ve světě uspořádala skupina na počest vydání mini alba showcase online formou. Přítomni na ní byli Hongseok, Shinwon, Yeo One, Yan An, Yuto, Kino a Wooseok. Jak už bylo zmíněno výše, Hui v současné době slouží a Jinho narukoval už v loňském roce.

  LOVE or TAKE tracklist:
  1. 10s and
  2. Do Or Not
  3. 1+1
  4. Baby I Love You
  5. That's Me
  6. Sing-a-song
  7. Boy In Time (Hui solo)
 
„Protože byli dvěma velkými pilíři PENTAGON, měli hodně síly a spoléhali jsme se na ně. Co tu teď nejsou, měl jsem hodně času spoléhat na sebe a znovu si potvrdit svůj záměr,“ prozradil Hongseok.

„Vzhledem k tomu, že musíme propagovat bez našeho vůdce a nejstaršího člena, více než kdy jindy jsme upevnili naše odhodlání. Protože se k nám nemohou připojit, ať už chtějí sebevíc, ostatní z nás do práce vkládají o 150 % více energie,“ prohlásil Shinwon a Hongseok pokračoval: „Oba mají tak působivé vystupování, že jsme si nemohli nevšimnout jejich nepřítomnosti. Připravili jsme to tak, aby alespoň v našich vystoupeních nescházeli.“

Kino zavtipkoval: „Naše průměrná výška se ale zvýšila. Ukážeme také náš růst v dovednostech.“

Doufám, že lidé budou sledovat naše propagace a pomyslí si, že si o nás nemusí dělat starosti. Budeme pracovat ještě usilovněji, protože chceme předvádět vystoupení, na která budou Hui a Jinho pyšní,“ řekl Yeo One a Yuto pokračoval: „Budeme během těchto propagací pilně pracovat, abychom ničeho nelitovali a nezranili se.“ Yan An dodal: „Pracovali jsme tvrdě na zaplnění mezery, kterou po sobě dva členové zanechali. Prosím, těšte se na to.“Na otázku, kdy pociťují nepřítomnost dvou členů, Shinwon odpověděl: „Nejvíc jsme to pocítili, když jsme společně diskutovali o albu anebo cvičili. Jsme zvyklí zaplnit pódium, takže byly chvíle, kdy jsme cítili prázdnotu. Protože se jedná o vůdce a nejstaršího člena, bylo to jako bychom ztratili lidi, na které se můžeme vždy spolehnout. Abychom posílili naši týmovou práci a odhodlání, dokud se nevrátí, budeme nosit stejné prsteny.“

Wooseok se podělil o proces tvorby mini alba. „Při práci na něm jsem dva měsíce nespal. Když jsem byl nejvíce unavený, členové přišli do studia, zapnul jsem beat a společně jsme tvořili. Každý měl deset minut na napsání textu a nahrávání. Byl to skvělý způsob, jak uvolnit stres.“

Celé mini album si můžete poslechnout zde.


ZDROJ: mottokorea.co.kr, soompi.com, hellokpop.com
FOTO: twitter.com/cube_ptg

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9