Oslavte Velikonoce jarními písněmi!

14:00 | 05.04.2021 Eunka 0
Svátky jara jsou tu! Přináší nám nejen hřejivé sluneční paprsky a kvetoucí stromy, ale i kpopové umělce a celou paletu jarních písní. Oslavte Velikonoce tancem, zpěvem a kpopem!
Jarní BTS
Jarní BTS FOTO: soompi.com
Po dlouhé zimě konečně přišlo jaro a s ním Velikonoce, známé jako svátky jara. Jak je hodláte oslavit, milí fanoušci kpopu? Jak jinak než hudbou! Nepřipomenete si s námi několik skvělých jarních hitů? Jdeme na to! Připravte si pomlázky! 

To by nebyli BTS, aby nám nepřinesli trochu jara a neukázali, jak rychle v jejich společnosti taje led. Spring Day je píseň, kterou nelze vynechat, protože není sladká a přesto se hodí k jarnímu počasí. Wanna One si pro nás připravili Spring Breeze, tedy svěží jarní vánek, jenž krásně a poeticky rozfoukává růžové a bílé třešňové květy (zkuste si to při poslechu alespoň představit).

 

Golden Child vsadili se svou Spring Again na romantickou strunu a nebáli se spršky jarních květů. Už vás někdy někdo zasypal květinami? Chen to při natáčení MV k písni Blooming Day od EXO-CBX zažil a tvrdil, že to bylo vcelku bolestivé, protože květiny jsou těžké. V klipu to ale není vůbec poznat. Co vaše zahrádka? Máte ji prokvetlou jarními květinami? A neschoval vám v nich velikonoční zajíček pár čokoládových vajíček (ne bobků, nebojte se)?

 

Park Bom, Dara a Spring! To jsou krásné hlasy a krásný jarní den. Slunečné počasí, hřejivé paprsky, voňavá tráva a nový život. Vzkříšení přírody. Eun Ji ze skupiny A Pink se s písní The Spring přidává a přeje vám půvabné jarní dny. Svěží rána a dlouhé večery s blízkými lidmi. S milovanými osobami se totiž slaví každý svátek nejlépe. Když jste spolu, nepotřebujete víc než úsměv.   

 

Ať žije romantika, jarní randění a jarní láska! Ravi a Eunha se v Blossom opájejí nejen Pepsi, ale i růžovými kvítky sakur. Není to pěkné, když rozkvétá láska? Sympaťák Eric Nam a krásná Wendy v písni Spring Love rozhodně souhlasí. Těšíte se i vy na svou jarní lásku? Půjdete na rande do parku a budete se líbat pod rozkvetlými stromy? Jsem sentimentální, co? Ale vy to chápete...

 

Nejkrásnější stromy, které na jaře kvetou, jsou sakury. Ailee a její píseň Sakura vám jistě padnou do noty. Sladce růžová záplava květů připomíná cukrovou vatu nebo růžovou zmrzlinu, kterou si můžete na Velikonoce dát. HIGH4 a IU tak trochu neví, co by nám nabídli dřív. Jejich song Not Spring, Love, or Cherry Blossoms voní po třešních. Nebo snad po mazanci? Už jste si kus ukrojili? 

 

Co říci závěrem? Doufám, že jste si náš jarní playlist užili, zazpívali si i zatančili a krásně oslavili letošní Velikonoce. 

Krásné svátky jara vám přeje náš tým!

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9