Inseong z SF9 jako pravý gentleman v Red Book

12:00 | 07.04.2021 Xiunka 0
Muzikál, ve kterém se střetává touha ženy žít po svém s konzervativními pravidly světa se dočká nového zpracování. Vyhraje žena, gentleman anebo láska?
Inseong
Inseong FOTO: twitter.com/sf9_fanclub/
Muzikál Red Book si fanoušci tohoto žánru velmi oblíbili, a tak není divu, že se tvůrci rozhodli letos sáhnout po novém zpracování. Děj je zasazen do nejkonzervativnější viktoriánské éry v Británii, zemi gentlemanů. Anna, která chce žít dle sebe než jako lady, a Brown, muž, který pouze ví, jak být gentleman.
 
V éře, kdy bylo ženám dokonce zakázáno zmiňovat své tělo, působí navzdory kritice a předsudkům světa Anna jako spisovatelka. Ráda zprostředkovává krásu žen, které stejně jako muži touží a snaží se dosáhnout svých snů. Jedná se o dílo, ve kterém si hlavní postavy postupně uvědomují hodnotu porozumění a učí vzájemnému respektu.
 
Role Anny se zhostí Cha Ji Yeon, Ivy a Kim Se Jung. Postavy Browna, nevinného a čestného právníka, který se o lásce a ženách dozvídá pouze z knih, se ujmou Song Won Geun, Seo Kyung Soo a Inseong ze skupiny SF9. Pokud vás zarazilo, že hned několik umělců bylo obsazeno do jedné postavy, tak v muzikálech je to z časových důvodů naprosto běžné.
 
Očekává se, že muzikál vstoupí na prkna už v červnu.

 
ZDROJ: musicalholic21.wordpress.com
 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9