Ji Soo byl obviněn z šikany. Musel odejít ze seriálu!

19:47 | 05.03.2021 Eunka 4
Celou Koreou teď otřásají skandály týkající se šikany. Mnoho umělců bylo obviněno z toho, že šikanovali spolužáky. Jedním z nich je i herec Ji Soo, který mnohá obvinění přiznal a nyní musí opustit seriál River Where The Moon Rises.
Ji Soo
Ji Soo FOTO: allkpop.com
Dne 2. března jistá osoba uvedla, že v letech 2006-2008 chodila na stejnou školu jako Ji Soo a mimo jiné napsala: "Kim Ji Soo měl v té době větší postavu než ostatní děti jeho věku. Od roku 2007 se potuloval po škole jako delikvent a prováděl nejrůznější špatné skutky. Spolu se svými přáteli nutil spolužáky, aby mu kupovali cigarety a házel po nich jídlo. Docházelo k násilí, vydírání, urážkám a nadávkám."

Agentura KeyEast začala okamžitě celou záležitost řešit a prošetřovat. Herec přiznal, že má temnou minulost a ve svém dopise na instagramu prohlásil například: "Upřímně se omlouvám lidem, kteří kvůli mně trpěli. Neexistuje žádná omluva pro mé pochybení. Byly to věci, které nelze odpustit. Vždycky jsem se cítil provinile za to, co jsem dělal v minulosti. Vždycky jsem se cítil zdrcený svou temnou minulostí. Po zbytek života budu činit pokání za skutky a zlo, které nelze nikdy smýt. Cítím se provinile, že jsem způsobil obrovské škody vysílací stanici, producentům, hercům a všem zaměstnancům, kteří pracovali na seriálu River Where The Moon Rises. Na kolenou se upřímně omlouvám všem, kterým jsem ublížil."

Sotva omluva vyšla, herec začal být na všech sociálních sítích zasypáván nenávistí a fanoušci se od něj začali odvracet. Obvinění přibývalo a tak došlo k tomu, že z něj učinili sexuálního predátora, který během školní docházky sexuálně obtěžoval dívky i chlapce a byl sukničkářem největšího kalibru. Také se objevily zprávy, že se chová neurvale ke svému manažerovi a lidem na place. Následně se objevila petice požadující jeho stažení ze seriálu, kterého již bylo natočeno 95%.

Televize KBS dnes prohlásila, že vzhledem k situaci herce nahradí Na In Woo, jenž si zahrál například v seriálu Mr. Queen. Ji Soo se bude v seriálu objevovat do 8. epizody a od 9. dílu uvidíme v roli On Dala Na In Wooa. V médiích se též objevily zprávy, že Ji Soo dostal povolávací rozkaz a v říjnu narukuje do armády, kde bude sloužit jako pracovník veřejné služby. 

O několik hodin později se agentura KeyEast vyjádřila i k obviněním ze sexuálního násilí. Napsala například toto: "Zkoumali jsme fakta týkající se školního násilí. Promluvili jsme si s Ji Sooem a našly se věci, kterých si byl vědom, ale i věci, které se zdály být přehnané nebo zkreslené, takže jsme se snažili věnovat čas potvrzení přesných skutečností. Jelikož herec nechtěl, aby bylo způsobeno více škod celému seriálu prostřednictvím procesu třídění pravdy, byli bychom vděční, kdybyste pochopili, že převzal odpovědnost a co nejdříve se omluvil bez jakýchkoli předběžných podmínek. Všechna obvinění ze sexuálního násilí a obtěžování jsou však zcela falešná a my vás žádáme, abyste je dál nešířili a nespekulovali o nich. Abychom zjistili pravdu o školním násilí, dostáváme tipy na e-mailovou adresu rpt@keyeast.co.kr. Sám Ji Soo díky tomu přímo kontaktoval oběti šikany a omlouvil se jim. A konečně, protože jde o závažnou záležitost, Ji Soo okamžitě zastaví všechny své naplánované aktivity a bude se nad sebou muset vážně zamyslet."

Jak to bude v budoucnu vypadat s hercovou slibně rozjetou kariérou a do jaké míry ji celý skandál ovlivní, nevíme. Ani netušíme, zda se k herectví ještě někdy vrátí. Co si o celé záležitosti myslíte vy? Budete se i nadále dívat na seriál River Where The Moon Rises?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9