Highlight jsou vděční fanouškům, že na ně během služby v armádě čekali

15:00 | 28.02.2021 Eunka 1
Všichni členové skupiny Highlight se konečně vrátili z armády a my si můžeme přečíst, co prozradili během focení pro časopis Harper’s Bazaar Korea.
Highlight
Highlight FOTO: Harpers Bazaar Korea
Pánové zapózovali pro Harper’s Bazaar Korea jako za starých časů a v doprovodném rozhovoru zavzpomínali na armádu i fanoušky. 

Leader Du Jun na úvod přiznal: "Je to už nějaký čas, co jsem dokončil povinnou vojenskou službu. Mezitím jsem se věnoval hlavně sólovým aktivitám. Byl jsem trochu osamělý. Mít kolem sebe všechny členy skupiny, vnímám jako pořádné jídlo. Solidní misku polévky s rýží."

Son Dong Woon, který byl posledním členem, který byl propuštěn z armády, řekl: "Myslím, že jsem byl dost osamělý, když jsem pobýval na základně. Ostatní členové již skončili a věnovali se propagacím. Když byl Yo Seop v show The King of Mask Singer, prožíval jsem poslední dny v armádě. Sledoval jsem televizi na základně a chlubil se mladším vojákům: 'Víte, kdo to je, že?'"

Členové Highlight samozřejmě nezapomněli na své věrné fanoušky, kteří na ně čekali, zatímco byli v armádě. Svou vděčnost vyjádřili mnoha hřejivými slovy a rozhodně hodlají fanouškům dlouhé čekání vynahradit.

 

Yang Yo Seop prozradil: "Viděl jsem komentáře typu: 'Strávila jsem s tebou své dospívání' nebo 'Má léta po dvacítce patřila tobě'. Měl jsem pocit, že jsme to prožívali společně. Abych byl upřímný, i my jsme začínali jako dospívající. Byli jsme v pubertě, když jsme začali společně trénovat, a stále spolu zpíváme a jsme součástí skupiny Highlight i nyní, když už je nám třicet let. Celý ten čas jsme strávili s našimi fanoušky."

Lee Gikwang dodal: "Jsem vděčný za to, že na nás fanoušci čekali, fandili nám a milovali nás, aniž by potřebovali důvod, když jsme vykonávali povinnou vojenskou službu. Fanoušci to už vědí, ale pracujeme na novém albu. Chceme je co nejdříve potěšit novým albem a vystoupením. Bude to to nejlepší, co můžeme udělat."

 

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Harper’s Bazaar Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9